Venkovní sauny pro nekonečné chvíle pohody

Moderní a jedinečný prvek ve vaší zahradě nebo na terase? Správnou volbou jsou venkovní sauny pro chvíle relaxace. Prosklené části navíc nabízí výhled do zahrady nebo na město. Záleží, kam se rozhodnete saunový domek umístit. Saunujeme se postará o celý projekt, od prvotního návrhu až po konečnou instalaci. To vše na míru. Záleží jen na vás, zda bude sauna finská, bio nebo kombinovaná.

Benefity venkovní sauny

Venkovní sauny, to není pouze relax, ale také péče o vlastní zdraví a prevence vůči pozdějším nemocem. Nejvíce pozitivních výsledků má pravidelné celoroční saunování. Samotná podstata tkví v rozproudění lidského organismu. Zvýšené pocení pomáhá vyplavit veškeré toxiny, které tělo nepotřebuje. Jaké jsou další výhody venkovní sauny?

Spojení s přírodou – venkovní sauny a saunové domky na klíč jsou návratem k přírodě.

Maximální soukromí – venkovní sauny lze vybavit černým reflexním sklem. Zvědaví sousedé nemají šanci.

Zdravotní doplněk – saunu lze vybavit také vhodně zvolenými zdravotními doplňky. Jedním takovým je podsvícený panel z oranžových či bílých cihel himalájské soli.

Venkovní odpočívárna – celý saunový komplex lze vybavit také venkovní odpočívárnou, ve které můžete relaxovat mezi jednotlivými saunovými cykly.

Nezabere místo – venkovní sauna nezabere místo u vás doma. Nemáte volnou místnost navíc? Nevadí. Pro zbudování venkovní sauny stačí kousek zahrady.

Odpočinek a rovnováha v životě

Práce je sice důležitá, ale odpočinek o nic méně. Teprve až dokážete dostatečně vypnout a relaxovat, můžete být v práci úspěšní. Pro někoho je odpočinkem knížka, jiný chodí plavat nebo jinak sportuje a pro někoho je to právě venkovní sauna, která mu pomůže dobít baterky a připravit se na další pracovní týden. Kde poptat kvalitní venkovní sauny?

Společnost Saunujeme pro vás staví sauny na míru již více než 18 let. Za tu dobu nasbírala řadu zkušeností a realizovala nejeden úspěšně dokončený projekt. Ostatně, podívejte se do galerie a přesvědčte se sami. Saunujeme pro vás postaví saunu jakou si jen budete přát.

Venkovní sauny na míru podle vašich požadavků

Současná doba nabízí nepřeberné technické možnosti, takže není problém návrh a realizace venkovní sauny na míru.

Vždy záleží na vašich požadavcích a komfortu, který chcete sobě nebo druhým dopřát. Jiné venkovní sauny se hodí na zahradu, kde trávíte čas v rodinném kruhu nebo s přáteli a jiné jako vybavení wellness střediska, kde chcete překvapit své stálé hosty novým vybavením. Zkrátka, co požadavek, to originál. Společnost Saunujeme si je toho velice dobře vědoma, proto přistupuje ke každé objednávce individuálně a věnuje jí maximální péči.

Než se rozhodnete pro konkrétní řešení, navštivte showroom v Kolíně nebo v Českých Budějovicích a přesvědčte se nejen o důmyslnosti technických řešení a nejrůznějších designových možnostech, ale také o kvalitě materiálů. Nevíte, kterou variantu zvolit? Nevadí. Nechte si poradit a těšte se na novou radost.

Ostatní

Odpadní i dešťová voda mají stále svoje využití. Jak toho ale docílit?

V domácnostech se už delší dobu počítá s tím, jak můžeme efektivně zachytávat a pracovat se ztrátami tepla, plynu či elektřiny. Všechny tyto oblasti přitom znamenají ekologickou úlevu i zlepšení hospodaření v domácnosti. Mimo toho všeho je ale poslední dobou aktivním tématem i dešťová voda. Téma je to aktivní hlavně proto, že teplejší klima dává vzniknout dlouhým a […]

Zobrazit
Ostatní

Co mají společného drobné zahradní nádrže a velká sila? Vždy je třeba hlídat správnou hladinu

Hlídání vody v nádržích nám může přijít jako naprostá samozřejmost, ale občas to není ani zdaleka tak jednoduché, jako by se nám mohlo zdát. Důvodem je už jenom ten fakt, že můžeme najít celou řadu různých hladinoměrů. Jednotlivé hladinoměry přitom mezi sebou mohou mít zásadní rozdíly hlavně v tom, jakým způsobem získávají informace o hladině. A pár […]

Zobrazit
Ostatní

Nedá se svítit? Ale dá, vyberte k tomu LED osvětlení

Základem vybavení každé domácnosti je osvětlení. Problém je, když je příliš slabé nebo nedokáže pokrýt všechna místa. Pokud máte po domě temná zákoutí nebo je v některých místnostech tak slabé osvětlení, že si kazíte oči, můžete to kdykoliv změnit. Světla se nekupují zrovna každý den, ale pokud se pro jejich nákup rozhodnete, neměli byste vybírat […]

Zobrazit