Skladové kontejnery lze využít v mnoha situacích

Skladové kontejnery začínají být fenoménem 21. století. Ačkoli byly primárně vymyšlené a následně zhotovené pro přepravu zboží na moři, našly uplatnění i na pevnině.

Jejich nezlomná odolnost vůči těžkým povětrnostním vlivům které na mořích a oceánech panují, a také odolnost vůči nezvaným hostům lze využít v mnoha různých situacích.

Úkryt pro materiál a stroje

Na stavbě, při rekonstrukci – to jsou jen některé z případů, kdy potřebujeme ukrýt materiál a potřebné stroje a nářadí. Ačkoli můžete mít k dispozici různé kůlny a přístřešky, zdá se, že skladové kontejnery jsou na tuto funkci jako stvořené. I drahé stroje jsou ukryté před nepříznivým počasím a především před zloději. Další zabezpečení proti zlodějům může poskytnou pronájem oplocení.

Zázemí pro pracovníky

Ať už máte pracovníky na stavbě, na koupališti v sezóně, na festivalu čí jiné venkovní akci, potřebují mít své zázemí, kde mohou trávit svůj zákonný odpočinek. Na webu alfacontainer.cz zjistíte, že existuje pronájem kontejnerů upravených na šatny či odpočívárny. Ty upravené skladové kontejnery disponují světlem, teplem a dalšími komfortními vymoženostmi.

Pronájem mobilních toalet je dalším aspektem, který by neměl na žádné stavbě, bez přístupu k toaletám, chybět.

Kiosek na prodej sezónního zboží

Zmrzlina, párek v rohlíku, hranolky a především pivo – to jsou jen některé pochutiny, které neodmyslitelně patří na každé koupaliště, městské slavnosti či festival. Alfacontainer.cz má k dispozici i takto upravené skladové kontejnery, které si lze pronajmout pouze jednorázově či na letní sezónu.

Pronájem všeho potřebného na jednom místě

Oplocení, mobilní toalety a skladové kontejnery jsou často potřebné současně. Na alfacontainer.cz zajistíte pronájem mobilních toalet, kontejnerů a oplocení na jednom místě.

Ostatní

Odpadní i dešťová voda mají stále svoje využití. Jak toho ale docílit?

V domácnostech se už delší dobu počítá s tím, jak můžeme efektivně zachytávat a pracovat se ztrátami tepla, plynu či elektřiny. Všechny tyto oblasti přitom znamenají ekologickou úlevu i zlepšení hospodaření v domácnosti. Mimo toho všeho je ale poslední dobou aktivním tématem i dešťová voda. Téma je to aktivní hlavně proto, že teplejší klima dává vzniknout dlouhým a […]

Zobrazit
Ostatní

Co mají společného drobné zahradní nádrže a velká sila? Vždy je třeba hlídat správnou hladinu

Hlídání vody v nádržích nám může přijít jako naprostá samozřejmost, ale občas to není ani zdaleka tak jednoduché, jako by se nám mohlo zdát. Důvodem je už jenom ten fakt, že můžeme najít celou řadu různých hladinoměrů. Jednotlivé hladinoměry přitom mezi sebou mohou mít zásadní rozdíly hlavně v tom, jakým způsobem získávají informace o hladině. A pár […]

Zobrazit
Ostatní

Nedá se svítit? Ale dá, vyberte k tomu LED osvětlení

Základem vybavení každé domácnosti je osvětlení. Problém je, když je příliš slabé nebo nedokáže pokrýt všechna místa. Pokud máte po domě temná zákoutí nebo je v některých místnostech tak slabé osvětlení, že si kazíte oči, můžete to kdykoliv změnit. Světla se nekupují zrovna každý den, ale pokud se pro jejich nákup rozhodnete, neměli byste vybírat […]

Zobrazit