Skladové kontejnery lze využít v mnoha situacích

Skladové kontejnery začínají být fenoménem 21. století. Ačkoli byly primárně vymyšlené a následně zhotovené pro přepravu zboží na moři, našly uplatnění i na pevnině.

Jejich nezlomná odolnost vůči těžkým povětrnostním vlivům které na mořích a oceánech panují, a také odolnost vůči nezvaným hostům lze využít v mnoha různých situacích.

Úkryt pro materiál a stroje

Na stavbě, při rekonstrukci – to jsou jen některé z případů, kdy potřebujeme ukrýt materiál a potřebné stroje a nářadí. Ačkoli můžete mít k dispozici různé kůlny a přístřešky, zdá se, že skladové kontejnery jsou na tuto funkci jako stvořené. I drahé stroje jsou ukryté před nepříznivým počasím a především před zloději. Další zabezpečení proti zlodějům může poskytnou pronájem oplocení.

Zázemí pro pracovníky

Ať už máte pracovníky na stavbě, na koupališti v sezóně, na festivalu čí jiné venkovní akci, potřebují mít své zázemí, kde mohou trávit svůj zákonný odpočinek. Na webu alfacontainer.cz zjistíte, že existuje pronájem kontejnerů upravených na šatny či odpočívárny. Ty upravené skladové kontejnery disponují světlem, teplem a dalšími komfortními vymoženostmi.

Pronájem mobilních toalet je dalším aspektem, který by neměl na žádné stavbě, bez přístupu k toaletám, chybět.

Kiosek na prodej sezónního zboží

Zmrzlina, párek v rohlíku, hranolky a především pivo – to jsou jen některé pochutiny, které neodmyslitelně patří na každé koupaliště, městské slavnosti či festival. Alfacontainer.cz má k dispozici i takto upravené skladové kontejnery, které si lze pronajmout pouze jednorázově či na letní sezónu.

Pronájem všeho potřebného na jednom místě

Oplocení, mobilní toalety a skladové kontejnery jsou často potřebné současně. Na alfacontainer.cz zajistíte pronájem mobilních toalet, kontejnerů a oplocení na jednom místě.

Ostatní

Zajistěte si profesionální řešení pro akustiku sálů

Správná akustika sálů je klíčovým faktorem pro dosažení dokonalého poslechu a zajištění optimálního zvukového projevu ve všech částech místnosti. Společnost AVT Group se specializuje na řešení akustiky sálů a nabízí komplexní služby od měření akustiky až po návrh a instalaci nejvhodnějších akustických opatření. Důležitost správného uspořádání a materiálů Při samotné stavbě sálů je nezbytné brát […]

Zobrazit
Ostatní

Co udělat, abyste se na zahradě cítili příjemně?

Chcete se na zahradě cítit skutečně příjemně? Pokud se tam tak nyní necítíte, tak je to zřejmě tím, že tam nemáte to správné vybavení. Mnoho lidí by na zahradě uvítalo bazén, tenisový kurt, záhonky nebo něco jiného. Práce na zahradě je pro mnoho lidí velmi uklidňující a je hezké zde trávit volný čas. Když se […]

Zobrazit
Ostatní

Stále více lidí topí dřevem. Kam pro kvalitní vysušené palivové dřevo?

Předražené energie donutily mnoho lidí vrátit se k vytápění dřevem. Ať už vlastníte kombinovaný kotel, krbová kamna či kachlová, výběr správného dřeva má vliv na délku a intenzitu topnosti. Vždy se nejprve ujistěte, že vaše kamna jsou pro spalování dřeva vhodná. Nákup správných kamen nebo vložek na prvním místě nám umožňuje provozovat je na optimální […]

Zobrazit