Dobema, to je stavební firma Havířov

Přemýšlíte o stavbě domu, máte v hlavě první nápad nebo už se díváte do hotové projekce a hledáte společnost, která stavbu realizuje? Vsaďte na osvědčenou kvalitu a obraťte se na firmu Dobema, která je na trhu již více než 20 let. Projekční kancelář Frýdek-Místek a Havířov.

Volte lokální kvalitu místo neosobní nadnárodní firmy

Zvažujete, zda oslovit velkou společnost působící v rámci celé České republiky nebo menší, lokální rodinnou firmu, která zná svůj kraj, dokáže najít a úspěšně poptat dodavatele materiálu v kraji, ve kterém staví? Jako vše, obojí má své pro a proti, nicméně pro výběr lokální firmy hovoří řada faktorů, které je dobré zvážit. Pro stavební firmu Dobema Havířov a projekční firmu Frýdek-Místek je to následující.

  • Kraj a jeho specifika – místní společnost se bude mnohem lépe orientovat v kraji, ve kterém staví a bude mít přehled o jeho specifikách.

  • Geologické a klimatické podmínky – lokální firma dokáže stavbu mnohem lépe přizpůsobit místním klimatickýma a geologickým podmínkám. S tím se pojí i nejrůznější vylepšení, která se přímo do daného místa hodí.

  • Řešení nadosah ruky – nastala nějaká neočekávaná situace? Potřebujete po dokončení realizace něco upravit? Lokální firma bude vždy po ruce.

  • Konzultace po ruce – pokud teprve řešíte projektovou dokumentaci nebo jen hledáte poradenskou a konzultační činnost, je lokální společnost tou pravou volbou. Vždy ji budete mít po ruce.

  • Vstřícné ceny – lokální firma bude mít vždy mnohem vstřícnější ceny a to už jen proto, že vám nebude účtovat dopravu z druhého konce republiky za osobní konzultace nebo stavební dozor.

  • Podpora lokálních podnikatelů – v neposlední řadě tím také podpoříte lokální podnikatele, ať už se jedná přímo o samotnou stavební firmu nebo dodavatele materiálu.

Stavaři Frýdek-Místek, Havířov a okolí

Se všemi benefity se pojí také pověst samotné stavební firmy, kterou si zvolíte. Jelikož je lokální, snadno si ověříte její reference u místních obyvatel. Zjistíte, že společnost Dobema je na trhu již více než 20 let a za tu dobu úspěšně realizovala celou řadu projektů a získala si výbornou pověst.

Rodinná firma Dobema nabízí svým klientům vše od prvotních konzultací přes vyřízení potřebné komunikace s úřady až po realizaci veškerých pozemních prací. Stačí, abyste měli svou vizi a pak už se jen stačí těšit na úspěšně dokončený dům, zahradní chatu nebo honosnou vilu u jezera.

Kontaktujte nás ještě dnes a dohodně si on-line konzultaci nebo rovnou osobní schůzku u dobré kávy. Už teď se na vás těšíme.

Ostatní

Typové domy jako jeden z nejsilnějších trendů v moderním stavitelství

Slyšeli jste někdy o typových domech? Jedná se o druhy nemovitosti, které jsou oproti jiným odlišné předem vypracovanými plány, a dokonce i částmi konstrukce. Díky tomu tak mohou být pro klienta mnohem lepší variantou, než je celá řada konkurenčních možností výstavby nemovitosti. Za velice příjemnou cenu vám dokáží takové typové domy nabídnout velice kvalitní bydlení, […]

Zobrazit
Ostatní

Zelené střechy nejsou jen módním fenoménem, mají mnoho praktických výhod

V minulosti se stavěly domy šedé, nudné a fádní. Nemyslelo se na zeleň a všechna pozitiva, která lidstvu a příjemnějšímu žití přináší. Doba se mění a lidé chtějí stále více žít v souladu s přírodou. Zelené střechy jsou jedním z nejvíce efektivních způsobů, jak si dopřát kousek přírody a současně čerpat všechny výhody zelené střechy, […]

Zobrazit
Ostatní

Výběr nábytkových úchytek nepodceňte

Nábytkové úchytky nejsou právě oblíbeným artiklem při zařizování interiéru. Mají plnit především funkční úlohu a na jejich design se až tolik nehledí, což je velká škoda. Jsou to právě nábytkové úchytky, které mohou celý interiér vyzdvihnout, ale také pokazit. Než se odhodláte úchytky vybrat, zjistěte si jejich přesnou rozteč. První věc, kterou zvážíte při určování […]

Zobrazit