Dobema, to je stavební firma Havířov

Přemýšlíte o stavbě domu, máte v hlavě první nápad nebo už se díváte do hotové projekce a hledáte společnost, která stavbu realizuje? Vsaďte na osvědčenou kvalitu a obraťte se na firmu Dobema, která je na trhu již více než 20 let. Projekční kancelář Frýdek-Místek a Havířov.

Volte lokální kvalitu místo neosobní nadnárodní firmy

Zvažujete, zda oslovit velkou společnost působící v rámci celé České republiky nebo menší, lokální rodinnou firmu, která zná svůj kraj, dokáže najít a úspěšně poptat dodavatele materiálu v kraji, ve kterém staví? Jako vše, obojí má své pro a proti, nicméně pro výběr lokální firmy hovoří řada faktorů, které je dobré zvážit. Pro stavební firmu Dobema Havířov a projekční firmu Frýdek-Místek je to následující.

  • Kraj a jeho specifika – místní společnost se bude mnohem lépe orientovat v kraji, ve kterém staví a bude mít přehled o jeho specifikách.

  • Geologické a klimatické podmínky – lokální firma dokáže stavbu mnohem lépe přizpůsobit místním klimatickýma a geologickým podmínkám. S tím se pojí i nejrůznější vylepšení, která se přímo do daného místa hodí.

  • Řešení nadosah ruky – nastala nějaká neočekávaná situace? Potřebujete po dokončení realizace něco upravit? Lokální firma bude vždy po ruce.

  • Konzultace po ruce – pokud teprve řešíte projektovou dokumentaci nebo jen hledáte poradenskou a konzultační činnost, je lokální společnost tou pravou volbou. Vždy ji budete mít po ruce.

  • Vstřícné ceny – lokální firma bude mít vždy mnohem vstřícnější ceny a to už jen proto, že vám nebude účtovat dopravu z druhého konce republiky za osobní konzultace nebo stavební dozor.

  • Podpora lokálních podnikatelů – v neposlední řadě tím také podpoříte lokální podnikatele, ať už se jedná přímo o samotnou stavební firmu nebo dodavatele materiálu.

Stavaři Frýdek-Místek, Havířov a okolí

Se všemi benefity se pojí také pověst samotné stavební firmy, kterou si zvolíte. Jelikož je lokální, snadno si ověříte její reference u místních obyvatel. Zjistíte, že společnost Dobema je na trhu již více než 20 let a za tu dobu úspěšně realizovala celou řadu projektů a získala si výbornou pověst.

Rodinná firma Dobema nabízí svým klientům vše od prvotních konzultací přes vyřízení potřebné komunikace s úřady až po realizaci veškerých pozemních prací. Stačí, abyste měli svou vizi a pak už se jen stačí těšit na úspěšně dokončený dům, zahradní chatu nebo honosnou vilu u jezera.

Kontaktujte nás ještě dnes a dohodně si on-line konzultaci nebo rovnou osobní schůzku u dobré kávy. Už teď se na vás těšíme.

Ostatní

Odpadní i dešťová voda mají stále svoje využití. Jak toho ale docílit?

V domácnostech se už delší dobu počítá s tím, jak můžeme efektivně zachytávat a pracovat se ztrátami tepla, plynu či elektřiny. Všechny tyto oblasti přitom znamenají ekologickou úlevu i zlepšení hospodaření v domácnosti. Mimo toho všeho je ale poslední dobou aktivním tématem i dešťová voda. Téma je to aktivní hlavně proto, že teplejší klima dává vzniknout dlouhým a […]

Zobrazit
Ostatní

Co mají společného drobné zahradní nádrže a velká sila? Vždy je třeba hlídat správnou hladinu

Hlídání vody v nádržích nám může přijít jako naprostá samozřejmost, ale občas to není ani zdaleka tak jednoduché, jako by se nám mohlo zdát. Důvodem je už jenom ten fakt, že můžeme najít celou řadu různých hladinoměrů. Jednotlivé hladinoměry přitom mezi sebou mohou mít zásadní rozdíly hlavně v tom, jakým způsobem získávají informace o hladině. A pár […]

Zobrazit
Ostatní

Nedá se svítit? Ale dá, vyberte k tomu LED osvětlení

Základem vybavení každé domácnosti je osvětlení. Problém je, když je příliš slabé nebo nedokáže pokrýt všechna místa. Pokud máte po domě temná zákoutí nebo je v některých místnostech tak slabé osvětlení, že si kazíte oči, můžete to kdykoliv změnit. Světla se nekupují zrovna každý den, ale pokud se pro jejich nákup rozhodnete, neměli byste vybírat […]

Zobrazit